Suomen Lumilautaliitto ry

Finnish Snowboard Association

Liiton toimisto sijaitsee Helsingin Kumpulassa. Käynti liiton tiloihin on esteetön.

Yhteystiedot:

Osoite

Suomen Lumilautaliitto ry
Gadolininkatu 1 LH M1
00560 Helsinki

Toiminnanjohtaja

Tiina Lindström
Tel: +358 440 988 008
E-mail: tiina.lindstrom@fsa.fi

Viestintäpäällikkö

Tuukka Tams
Tel: +358 44 543 1740
E-mail: tuukka.tams@fsa.fi

Puheenjohtaja

Tuomo Ojala
Tel: +3580 44 3562525
E-mail: tuomo.ojala@fsa.fi

Myynti- ja markkinointipäällikkö

Jaakko Aro
Tel: +358 40 689 0001
Email: jaakko.aro@fsa.fi

Huippu-urheilujohtaja

Jussi-Pekka Kinnunen
Tel: +358 50 5577321
E-mail: jussi-pekka.kinnunen@fsa.fi

Päävalmentaja, freestyle

Antti Koskinen
Tel:+358 45 6702060
E-mail: antti.koskinen@fsa.fi

Nuorten olympiavalmentaja / nuorten maajoukkue

Saku Tiilikainen
Tel: +358 50 4101667
Email: saku.tiilikainen@fsa.fi

Nuorten olympiavalmentaja  / aikuisten maajoukkue

Tero Manninen
Tel: +358 50 068 9010
Email: saku.tiilikainen@fsa.fi

Nuorten olympiavalmentaja / yläkoululeirit, urheilukoulu

Simo Suopanki
Tel: +358 50 534 2177
Email: simo.suopanki@fsa.fi

Vuokatti-Ruka Urheiluakatemian life coach 

Olli Jylhä
Tel: +358 45 6519261
Email: olli.jylha@vrua.fi

Kotimaan kilpailutapahtumat, Kids on Board -hanke 

Jenni Viitanen
Tel: +358 45 880 9559
Email: jenni.viitanen@fsa.fi


Laskutusosoite:


Suomen Lumilautaliitto ry
Gadolininkatu 1 LH M1
00560 Helsinki

  1. Verkkolaskut

Suomen Lumilautaliitto ry, 1065187-8 

Verkkolaskuosoite: 003710651878

Operaattori: Maventa (003721291126)

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle. Verkkolaskuosoite: FI9814263000120525 Operaattori: Nordea käyttötili (NDEAFIHH)

       2. Sähköpostilaskut

tiina.lindstrom@fsa.fi